X Vyplňte všetky polia.

Prihlásenie

Meno:
Heslo:

Poradňa psychológa

Registrácia | Kontakt

Milí pacienti a rodinný príslušníci,

aj napriek tomu, že téma rakovina už nie je tak tabuizovaná ako pred rokmi, ešte stále zostáva príliš veľa pacientov a ich blízkych so svojimi problémami osamotených. Dôvodov je mnoho: ostych hovoriť o svojich problémoch, pocit hanby, vlastného zlyhania, alebo aj fakt, že sa len nemáte na koho obrátiť. Preto sme pre Vás vytvorili možnosť poradiť sa o svojom probléme s psychologóm. V prípade, že sa počas Vašej liečby vyskytli psychické ťažkosti, máte rodinné problémy, ktorá súvisia s ochorením, alebo potrebujete konkrétnu radu, neváhajte a napíšte nám svoj problém. Naša poradňa je určená nie len samotným pacientom, ale aj ich rodinným príslušníkom. Odpovie Vám psychologička Mgr. Mária Andrášiová, PhD.

Vaše problémy i odpovede psychológa budú prístupné registrovaným návštevníkom tejto stránky. Samozrejme anonymne, len s uvedením Vášho krstného mena a veku. V prípade, že si budete želať úplnú anonymitu, tak Vaše krstné meno zmeníme. Ak by ste si výslovne nepriali, aby bol Váš problém zverejnený, napíšte nám to, a my to budeme to rešpektovať.

Vaše otázky píšte na otazky@onkopacient.sk,
alebo vyplňte formulár »

X
Vyplňte všetky polia.
Meno, priezvisko:
E-mail:
Predmet:
Text:
Captcha code Opíšte reťazec:


Otázky a odpovede z psychologickej poradne »

UPOZORNENIE:

Pokiaľ sa Vám stane, že napíšete do našej internetovej poradne (otazky@onkopacient.sk) a do týždňa nedostanete odpoveď, prosím kontaktujte ma na adrese maja.andrasiova@gmail.com. Na všetky listy ktoré prichádzajú do poradne odpovedám, pár krát sa však stalo, že nie našou vinou k nám mailová pošta nedorazila. Verím, že takto sa prípadným nedorozumeniam vyhneme.

Ďakujeme za pochopenie

Pridať na:
Pridať na Facebook! pošli na vybrali.sme.sk Vytlačiť!