X Vyplňte všetky polia.

Prihlásenie

Meno:
Heslo:

Hlavná stránka

Registrácia | Kontakt

Milí pacienti, milí rodinní príslušníci a všetci návštevníci našej stránky.

Táto stránka vznikla z presvedčenia, že ak Vám do života vstúpila rakovina, nie je to len Váš lekár a liečba, ktorí môžu pre vaše vyliečenie a lepšiu kvalitu života, s chorobou niečo urobiť. Veľa môžete pre seba urobiť aj Vy sami.

Choroba nie je len záležitosť tela. Zasahuje celého človeka - jeho myseľ, emócie, ako aj duchovné aspekty osobnosti. Preto aj liečba a celková starostlivosť sa musí zamerať nielen na telesnú, ale aj mentálnu, emocionálnu a duchovnú dimenziu.

Na základe našich skúseností z práce s onkologickými pacientami, ako aj z množstva publikácií a výskumov venovaných tejto oblasti najmä v zahraničnej literatúre, je známe, že psychický stav pacienta, odhodlanie vyliečiť sa, jeho postoje či nádej, môžu ovplyvniť celkové zvládnutie ochorenia. Keď sa však pacient a jeho blízki ocitnú v novej, náročnej a stresujúcej životnej situácii, nie je ľahké sa v nej zorientovať a zvládnuť ju. Niekedy človek nevie čo má robiť, inokedy vie, čo by mal robiť, ale nevie ako, alebo to sám nedokáže. Stránka www.onkopacient.sk vznikla preto, aby v tejto životnej situácii poskytla psychologickú pomoc a podporu všetkým, ktorí ju potrebujú a hľadajú. Informácie na nej sú určené nielen pacientom, ale aj ich blízkym. Veríme, že Vám pomôže lepšie sa zorientovať v tom čo prežívate a zvládnuť ochorenie a jeho liečbu po psychickej stránke čo najlepšie.

UPOZORNENIE !

Táto stránka má informatívny charakter. V prípade, že sú Vaše psychické ťažkosti vážnejšieho charakteru, určite by ste ich mali konzultovať so psychológom prípadne psychiatrom. V takomto prípade Vám pomôžeme príslušného odborníka vyhľadať.

Pridať na:
Pridať na Facebook! pošli na vybrali.sme.sk Vytlačiť!